Погода на СУМЩИНІ 29 та 30 вересня 2022 року: очікується тепла, переважно без істотних опадів погода

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9211-pohoda-na-sumshchyni-z-26-po-28-veresnia-2022-roku-minlyva-khmarnist-tuman-nesylni-doshchi-mistsiamy-mozhlyvi-hrozy

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», до кінця робочого тижня погода Сумщини формуватиметься під впливом малоградієнтного поля. Очікується тепла, переважно без істотних опадів погода.

29 вересня 2022 року буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-західний сягатиме 3-8 м/с. Температура вночі складатиме +7..+12°, вдень +13..+18°.

30 вересня 2022 року: хмарно, часом невеликий дощ. Вітер південний сягатиме , 5-10 м/с. Температура вночі складатиме +10..+15°, вдень +15..+20°.

Світлина Britva Britva.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.