Погода на СУМЩИНІ з 26 по 28 вересня 2022 року: мінлива хмарність, туман, несильні дощі, місцями можливі грози...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9208-pohoda-na-sumshchyni-24-25-veresnia-2022-roku-minlyva-khmarnist-tuman-nesylni-doshchi-mistsiamy-hrozy

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», найближчими днями погоду на Сумщині визначатиме циклон над Північним морем.

26 вересня 2022 року буде хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ. Вітер південний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі складатиме +4..+9°, вдень +11..+16°.

27 - 28 вересня 2022 року: хмарно, дощ, вдень місцями гроза, вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура вночі +3..+8°, вдень +12..+17°.

Світлина ЮРІЯ СЕРЕДИ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.