На СУМЩИНІ зафіксовано 140 прильотів від російських ворогів: атакував і безпілотник…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація станом на 22:00 23 вересня 2022

Сьогодні на прикордонні області зафіксовано майже 140 прильотів зі сторони росії.

Краснопільська громада: майже о 10 ранку по околиці Краснопілля ворог бив із САУ − 4 прильоти. З 11 ранку по території громади здійснено мінометний обстріл − 28 прильотів, а за ним ще били з артилерії − 14 прильотів. Продовжився обстріл громади і після обіду: з 12 били з РСЗВ− 12 прильотів та артобстріл із САУ - ще 11.

Білопільська громада: з 10.00 били із САУ − 7 прильотів, а також мінометний обстріл − 8 прильотів. Близько опівдня мінометний обстріл громади продовжився − 10 прильотів. А близько 13.00 по території громади з БПЛА скинуто 1 вибуховий пристрій (типу ВОГ-17).

Середино-Будська громада: з 13:30 по околиці Середина-Буди росіяни били з САУ (9 прильотів), мінометів (3 прильоти), кулеметів (5 кулеметних черг). У результаті було пошкоджено лінію електропередач. Близько 3000 абонентів не мають електропостачання, роботи ведуться.

Юнаківська громада: з після 14 години був обстріл із САУ − 30 прильотів.

Дякую нашим захисникам та захисницям за стійкість і оборону Сумщини!

Сумщина. Ніч на 24 вересня була тихою.

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9206-rosiiany-na-terytorii-sumshchyny-poranyly-4-zhyteliv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.