ІВАН ЦИГАНОК, Герой родом із БУРИНЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

ІВАН ЦИГАНОК, старший солдат, навідник 3 мотопіхотного відділення, загинув 21 вересня 2022 року під час бою з окупантами.

Бій відбувався неподалік міста Бахмут, що в Донецькій області.

Вічна слава Герою захиснику УКРАЇНИ!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9189-sohodni-provely-v-ostanniu-put-andriya-musiyenka-ta-maksyma-syerikova-heroiv-iz-sum-iaki-zahynuly-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.