Погода на СУМЩИНІ 21-23 вересня 2022 року: мінлива хмарність, туман, дощі, місцями грози...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9185-pohoda-na-sumshchyni-17-18-veresnia-2022-roku-doshchytyme

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», до кінця робочого тижня на Сумщині збережеться циклонічний характер погоди.

21 вересня 2022 року буде хмарно з проясненнями, дощ, місцями гроза, вночі та вранці слабкий туман. Вітер південно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура вночі складатиме +7..+12°, вдень +9..+14°.

22 вересня 2022 року: хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, місцями туман, вдень часом невеликий дощ, місцями гроза. Вітер південний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі складатиме +4..+9°, вдень +11..+16°.

23 вересня 2022 року очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, місцями туман, вдень місцями невеликий дощ. Вітер північний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі +5..+10°, вдень +12..+17°.

Світлина ЮРІЯ СЕРЕДИ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.