Росіяни посилюють обстріли громад СУМЩИНИ: страждають об’єкти інфраструктури та обійстя жителів, гине живність…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація станом на 10 ранку 21 вересня 2022

Вчора ввечері, близько 23 години, по території Есманьської громади росіяни випустили 13 артснарядів.

Без жертв та руйнувань.

Решти ночі на території області минула тихо.

Дякую нашим захисникам та захисницям!

Сумщина. Ситуація станом на 21:30 20 вересня 2022

Росіяни сьогодні протягом дня обстрілювали 7 громад Сумщини. Зафіксовано майже 170 прильотів з мінометів, ствольної артилерії, гранатометів, РСЗВ а також 5 кулеметних черг.

Через обстріли постраждали медичний заклад, лінії електропередач, домоволодіння мирних жителів, загинула домашня птиця та коза. На щастя, попередньо − без людських жертв.

Шалигинська громада: з 10 ранку був артобстріл громади: 22 прильоти, із яких 4 снаряди не розірвалися. Пізніше, о 13 годині росіяни били з гранатометів − 4 прильоти, а після 15 − вели вогонь з кулеметів: 5 черг.

Великописарівська громада: близько 12.30 росіяни випустили 15 боєприпасів із РСЗВ. В результаті - у Великій Писарівці частково пошкоджено 3 приватні домоволодіння (будівлі, вікна, літня кухня, паркан, димар та ворота). А внаслідок ще одного обстрілу о майже о 13 годині, теж із РСЗВ частково пошкоджено 1 нежитловий будинок.

Юнаківська громада: з 12.35 був артобстріл села Юнаківка − 16 прильотів. Пошкоджено високовольтну лінію електропередач, вибиті вікна в місцевій медичній амбулаторії. На проїжджу частину і городи прилетіли снаряди. У двох будинках мирних мешканців вибиті вікна. Уламками вбило козу, що паслася навпроти одного з будинків.

Краснопільська громада: майже опівдні росіяни били з мінометів − 3 прильоти, а згодом − ще 15.

Білопільська громада: з 13 годині почалися артилерійський та мінометний обстріли з території рф − 15 прильотів. Після 17 годин по околиці села Ободи Білопільської громади здійснено мінометний обстріл − 20 прильотів, якими пошкоджено 5 житлових будинків (вікна та дахи). Продовжився мінометний обстріл громади після 18 години - ще 10 прильотів.

Есманська громада: до 18 години був мінометний обстріл − 39 прильотів.

Новослобідська громада: з 17.50 здійснено артилерійський обстріл − 5 прильотів. У селі Бояро-Лежачі частково пошкоджено 1 житловий будинок, цегляний сарай, курник та вбито понад 10 курей».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9190-na-sumshchyni-try-hromady-postrazhdaly-vid-vorozhykh-obstriliv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.