Погода на СУМЩИНІ 17-18 вересня 2022 року: дощитиме...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9177-pohoda-na-sumshchyni-15-16-veresnia-2022-roku-nevelyki-opady-slabyi-tuman

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», у зв'язку з виходом активного південного циклону, вихідними на СУМЩИНІ очікує погіршення погодних умов. У неділю місцями значний дощ та посилення вітру .

17 вересня 2022 року буде хмарно з проясненнями, часом невеликий дощ, слабкий туман. Вітер південно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі складатиме +7..+12°, вдень +13..+18°.

18 вересня 2022 року: хмарно, дощ, місцями значний , гроза. Вітер південно-східний сягатиме 9-14 м/с. Температура вночі складатиме +8..+13°, вдень +16..+21°.

Світлина ЮРІЯ СЕРЕДИ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.