СЕРГІЙ ЗАРІЦЬКИЙ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

ПОПІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ПОВІДОМИЛА:

«Попівська сільська рада глибоко сумує та висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу загибелі Героя, захисника України, оператора-далекомірника відділення управління батареї протитанкових керованих ракет протитанкового артилерійського дивізіону, жителя села Мельня, Заріцького Сергія Анатолійовича.

Сергій народився 14.08.1989 року в селі Мельня Конотопського району Сумської області. У дитинстві рано втратив батьків. Після закінчення Мельнянської загальноосвітньої школи у 2005 році вступив до Конотопського індустріально-педагогічного технікуму на спеціальність будівельника. У вільний від навчання час працював на фермі. Отримавши диплом, працював на будівництві. У січні 2022 року добровільно пішов захищати Батьківщину. Загинув 10 вересня 2022 року під час ворожого ракетного обстрілу.

У нього залишились дружина та 7-річна донька.

Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме там, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять Герою, який захищав рідну Україну і кожного з нас! Слава Україні!

Прощання з захисником Сергієм Заріцьким відбудеться 16 вересня. Церемонія розпочнеться о 12:00 у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці (м.Конотоп). Поховають бійця о 13:30 в с.Мельня».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9162-u-misti-hlukhiv-poproshchalysia-iz-35-richnym-zakhysnykom-ukrainy-oleksandrom-demchenkom

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.