Сьогоднішня ніч минула тихо, а вчора росіяни обстріляли з артилерії, мінометів, кулеметів дві громади СУМЩИНИ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ніч минула тихо. 09:00 15.09.2022

Дякую нашим захисникам та захисницям!

Сумщина. Ситуація станом на 22:00 14 вересня 2022

Сьогодні росіяни обстрілювали Краснопільську та Хотінську громади Сумського району. Зафіксовано 43 прильоти.

Краснопільська громада: о пів на третю дня розпочався артобстріл громади − 4 прильоти, вже за годину продовжився, ще − 26 прильотів із САУ.

Хотінська громада: після сімнадцятої години росіяни били з мінометів та кулеметів (кулеметні черги та 5 приходів з 120 мм міномету). Мінометний обстріл був і після вісімнадцятої − 8 прильотів.

У Хотінській громаді ворожим вогнем пошкоджено дві приватні будівлі, зайнялася пожежа.

На місці працює бригада ДСНС.

Постраждалих, на щастя, немає».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/9176-burynskyy-humanitarnyy-shtab-ho-ukrfond-liniya-zhyttya-zbyraie-koshty-dlia-prydbannia-avtomobilia-zsu-potrybna-dopomoha-nebaiduzhykh-liudei

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.