МИКОЛА НОВОХАТСЬКИЙ та ОЛЕКСАНДР ЛОПАТЧЕНКО, герої із СУМЩИНИ, загинули, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Як повідомила СУМСЬКА МІСЬКА РАДА, сьогодні у вівторок, 13 вересня 2022 року, у Сумах проводять в останню путь МИКОЛУ НОВОХАТСЬКОГО та ОЛЕКСАНДРА ЛОПАТЧЕНКА, котрі поклали голови за майбутнє України.

Воїни здобули вічну славу в боях на Донеччині.

Миколі Новохатському було 57 років. Його життя обірвалося 31 серпня 2022 року.

Олександру Лопатченку, котрий загинув 3 вересня 2022 року, в липні виповнилося 39 років.

Сьогодні у вівторок, 13 вересня 2022 року, о 14 годині захисників України відспівають у Свято-Воскресенському Кафедральному соборі, а о 15 години поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9162-u-misti-hlukhiv-poproshchalysia-iz-35-richnym-zakhysnykom-ukrainy-oleksandrom-demchenkom

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.