Погода на СУМЩИНІ з 12 по 14 вересня 2022 року: мінлива хмарність...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9152-pohoda-na-sumshchyni-z-8-po-10-veresnia-2022-roku-sukha-prokholodna-pohoda-z-nichnymy-zamorozkamy

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 12 вересня 2022 року буде хмарно, вночі місцями невеликий короткочасний дощ, вдень без істотних опадів. Вітер південно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура вночі складатиме +7..+12°, вдень +13..+18°.

13 вересня 2022 року: хмарно з проясненнями, невеликий дощ.. Вітер північно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура вночі складатиме +6..+11°, вдень +11..+16°.

14 вересня 2022 року очікується мінлива хмарність, без істотних опадів, місцями туман. Вітер південний сягатиме 5-10 м/с. Температура вночі +6..+11°, вдень +12..+17°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.