Сьогодні зранку росіяни обстрілюють населені пункти громад СУМЩИНИ…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

Сумщина. Ситуація станом на 9:30 11 вересня 2022

Юнаківська громада: до опівночі - 5 мінометних вибухів.

Хотінська громада: після восьмої ранку 4 мінометні вибухи.

Без жертв та руйнувань.

Тихого дня нам, Сумщина!

Дякую нашим захисникам та захисницям!

Сумщина. Ситуація станом на 21:30 10 вересня 2022

Миколаївська сільська громада: після 9 ранку був артобстріл території громади: 3 прильоти.

Краснопільська громада: об 11 ранку ворог здійснив мінометний обстріл − 4 прильоти. Опівдні росіяни гатили з артилерії − 13 прильотів. А о 15 годині внаслідок обстрілу з мінометів (6 прильотів) зайнялася стерня на полі площею (близько двох гектарів).

Середино-Будська громада: після 14 години почалися обстріли: 2 прильоти (міномет, 120 м.) та обстріл з АГС − 15 прильотів. 16 прильотів із САУ. Внаслідок обстрілу пошкоджено приватний житловий будинок, вікна сусіднього будинку. Пошкоджена електромережа, побиті городи у людей та автівка.

Великописарівська громада: після 14 години ворог здійснив артилерійський обстріл − 5 прильотів.

Есманьська громада: о 15.20 зі сторони РФ прилетіло 4 міни. На щастя, попередньо − без людських втрат».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9163-rosiiany-hatyly-po-hromadakh-sumshchyny-raketamy-z-artylerii-ta-minometiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.