Росіяни гатили по громадах СУМЩИНИ ракетами, з артилерії та мінометів…

Про ситуацію протягом 9 вересня 2022 року повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Великописарівська громада: як я уже зазначав, після 9 ранку з території рф було запущено 2 ракети з літака. Внаслідок обстрілу пошкоджено приміщення Центральної районної лікарні, місцевий ліцей (вибито 15 вікон), приміщення дитячого садка (вибито 22 вікна), у двох двоповерхових будинках частково вибиті вікна та пошкоджено балкон.

Краснопільська громада: після 9 ранку з території рф здійснено ракетний удар по території громади. А після 18.00 був мінометний обстріл − 17 прильотів.

Юнаківська громада: з 16.25 був мінометний обстріл − 12 прильотів.

Новослобідська громада: близько 17 росіяни почали обстріл зі ствольної артилерії − 30 прильотів. За результатами обстрілу пошкоджено лінію електропередач. Після 20 години ще 30 артприльотів. Наслідки уточнюються.

Білопільська громада: після 17 години росіяни били по території громади зі ствольної артилерії − 6 прильотів.

Сумщина. Ніч на 10 вересня минула тихо. 09:00 10.09.2022

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9159-rosiiany-sohodni-nanesly-aviaudar-po-likarni-hromady-sumshchyny-7-zhyteliv-otrymaly-poranennia

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.