У місті Глухів попрощалися із 35-річним захисником України ОЛЕКСАНДРОМ ДЕМЧЕНКОМ

Про це повідомила ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА:

«Траурна процесія вирушила від його будинку у місті до села Сваркове Шалигинської громади, де народився і виріс мужній український воїн, великий патріот України Олександр Демченко. Там його поховали з усіма воїнськими почестями.

Дорогою ціною дається Україні перемога… Весь світ дивується мужності, з якою самовіддано українці б’ються за свободу і незалежність. І тільки українці знають ціну сліз, крові і болю.

Загибель Олександра – це гірка втрата для родини, рідних і близьких, для обох громад.

Це – непоправна втрата для 58-ї окремої мотопіхотної бригади, яка втратила надійного бійця.

Схиляємо голови перед земляком, який добровільно пішов боронити Україну і до останнього подиху залишився вірним присязі. Співчуття мамі загиблого, доньці, всім рідним.

Слава ГЕРОЮ!

Віримо у Збройні Сили України!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9122-mykola-holubchenko-molodshyi-serzhant-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.