Росіяни сьогодні нанесли авіаудар по лікарні громади СУМЩИНИ: 7 жителів отримали поранення…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА.

Він зазначив, що окупанти сьогодні вранці, 9 вересня 2022 року, нанесли авіаудар по лікарні Великописарівської громади на Сумщині, є постраждалі.

ДМИРО ЖИВИЦЬКИЙ проінформував, що сьогодні після 9 ранку російська ворожа авіація, не перетинаючи кордон України, обстріляла лікарню..

У результаті авіаудару приміщення лікарні було зруйновано, є постраждалі – 7 жителів отримали поранення, їм надали необхідну медичну допомогу.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що сьогодні вночі і зранку, 9 вересня 2022 року, росіяни обстрілюють громади СУМЩИНИ, вчора автомобіль підірвався а міні…

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9158-sohodni-vnochi-i-zranku-rosiiany-obstriliuiut-hromady-sumshchyny-vchora-avtomobil-pidirvavsia-a-mini

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.