Погода на СУМЩИНІ з 8 по 10 вересня 2022 року: суха прохолодна погода з нічними заморозками...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9138-pohoda-na-sumshchyni-z-5-po-7-veresnia-2022-roku-prokholodno-bez-istotnykh-opadiv

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», до кінця тижня на Сумщині збережеться суха, прохолодна, як для цієї пори року погода з нічними заморозками.

8 вересня 2022 року буде мінлива хмарність, без істотних опадів.

Вітер північно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме +4..+9°, на поверхні грунту місцями заморозки 0..-3°, вдень +12..+17°.

9 - 10 вересня 2022 року очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-західний сягатиме , 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме +2..+7°, на поверхні грунту місцями заморозки 0..-3° , вдень +13..+18°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.