Росіяни за день випустили по території СУМЩИНИ 140 мін та снарядів різного калібру, і обстрілювали із стрілецької зброї…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. 6 вересня 2022 22:00

За день росіяни випустили по нашій області 140 мін та снарядів різного калібру, також було близько 70 пострілів зі стрілецької зброї.

Новослобідська громада. Майже о 10 ранку артилерійський обстріл, 10 прильотів.Пошкоджено високовольтну підстанцію. Близько 13 години ще 10 прильотів.

Миропільська громада. Опівдні було 8 мінометних прильотів.Після 13 години ще 11. Ближче до 14 години 9 прильотів.

Білопільська громада. Близько 13 години був артилерійський обстріл, 10 приходів. О 19 годині з міномету було 16 прильотів.

О 13 годині також був артобстріл із САУ по околицях сел Манухівка (Новослобідська громада) та Атинське (Білопільська громада). Усього 40 прильотів.

Шалигінська громада. Після 14 години росіяни відкрили вогонь з мінометів, 10 прильотів. А після 18 години ще 10.

Середино-Будська громада, о 19 вечора 6 прильотів з міномету.

Зноб-Новгородська громада. О пів на восьму вечора закінчився обстріл з крупнокаліберного кулемету, близько 30 пострілів.

Есманська громада. Після 20 години росіяни відкрили вогонь зі стрілецької зброї, близько 40 пострілів.

Тихої ночі нам, Сумщино!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9146-shchob-ne-dopustyty-povtornoho-vtorhnennia-rosiian-na-sumshchyni-ta-chernivhivshchyni-posyliuietsia-oborona-kordoniv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.