За ніч і зранку сьогодні, 5 вересня 2022 року, ворог випустив понад сотню боєприпасів по громадах СУМЩИНИ…

За ніч і зранку ворог випустив понад сотню боєприпасів по прикордонню області…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація станом на 11 ранку 5 вересня 2022

За ніч і зранку ворог випустив понад сотню боєприпасів по прикордонню області.

Білопільська громада: о 23.30 внаслідок мінометного обстрілу (8 прильотів) громади пошкоджено приватний житловий та лінію електропередач (25 абонентів без електропостачання). Також постраждав автомобіль і деяких будинках повилiтали вiкна.

Миропільська громада: з 2 ночі відбувся мінометний обстріл: нараховано 14 прильотів. Обстріл продовжився і зранку, 22 прильоти із САУ. Пошкоджені лінії електропередач та будинок сільради.

Хотінська громада: з 01.28 був обстріл громади: 8 прильотів. Мінометний обстріл продовжився о третій годині, 16 прильотів.

Шалигинська громада: о 07.33 здійснено 30 пострілів зі стрілецької зброї. О 08.00 також було зафіксовано 18 вибухів з міномету.

Середино-Будська громада: 8 прильотів з міномету, після 10 ранку.

Постраждалих попередньо немає, інформація про руйнування оновлюється».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9140-rosiiany-obstrilialy-z-minometiv-pivnichni-hromady-sumshchyny-zafiksovano-40-prylotiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.