Росіяни обстріляли з мінометів північні громади СУМЩИНИ: зафіксовано 40 прильотів…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація станом на 22:00 4 вересня 2022

Сьогодні ворог обстрілював північні громади області. Зафіксовано майже 40 прильотів.

Зноб-Новгородська громада: ближче до 10 ранку було 15 прильотів (ймовірно 120 мм міномет). Пошкоджено лінію електропередач.

Шалигинська громада: після 14.00 було 10 прильотів з міномету, продовжився обстріл ближче до 19 вечора, 14 вибухів.

Середино-Будська громада: з 16.00 зафіксовано 4 прильоти (імовірно з міномету 120 мм).

Есманська громада: з 16:50 був мінометний обстріл, 6 прильотів.

На щастя, в усіх випадках без жертв.

Дякую нашим захисникам та захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9136-rosiiany-vsiu-nich-sohodni-4-veresnia-2022-roku-hatydy-po-hromadakh-sumshchyny-z-rszv-sau-ta-minometiv-maizhe-100-prylotiv-nyni-obstrily-tryvaiut

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.