СЕРГІЙ АНТОНЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ:

«Глухівська громада у жалобі: завтра, 3 вересня, відбудеться прощання з вірним сином української землі, колишнім добровольцем полку «АЗОВ» Сергієм Миколайовичем Антоненком (20.12.1988 - 29.08.2022)

33-річний солдат Сергій Антоненко на псевдо «Прапор» загинув під час виконання бойового завдання внаслідок артилерійських ударів у Запорізькій області 29 серпня.

Це був відчайдушний, мужній воїн. Ще у 2015 році він пішов добровольцем до полку «Азов», бо не міг сидіти вдома і спостерігати, як російські окупанти намагаються загарбати Україну.

Після закінчення контракту разом з дружиною жили й працювали у Польщі, планували купити будинок. З перших днів повномасштабної війни зайнялись активно волонтерством, вклавши у допомогу армії і всі свої заощадження.

Але Сергій весь час відчував, що такої допомоги від них замало, душею він був з побратимами. За словами рідних, дуже тяжко переживав за полонених азовців.

Півтора місяці тому Сергій Антоненко, купивши для побратимів автомобіль та необхідну екіпіровку, повернувся в Україну.

Для себе він давно все вирішив: в жодній країні світу, в жодному комфортному куточку планеті він не зможе жити спокійно, поки його рідну країну роздирає московська орда.

2 серпня його офіційно зарахували до списків особового складу одного із військових підрозділів.

Віднині - назавжди в строю...

У Глухові у загиблого Героя залишились батьки, він був єдиним сином.

Сергій Антоненко у 2003 році закінчив ЗОШ №4, навчався у ППК ГНПУ. У 2014 році здобув вищу освіту у ГНПУ ім. О. Довженка. Мав багато друзів, знайомих.

Відспівування почнеться о 12:00 у Трьох-Анастасіівському соборі. Поховають ГЕРОЯ на Новогребельському кладовищі.

Вічна пам'ять українському воїну!

Слава захисникам України!

Нема пробачення російським окупантам за горе нашого народу».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9122-mykola-holubchenko-molodshyi-serzhant-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.