Росіяни обстріляли 5 громад СУМЩИНИ з артилерії та РСЗВ: пошкоджений житловий будинок, гараж та два автомобілі…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація станом на 22:00 1 вересня 2022

Сьогодні росіяни здійснили 7 обстрілів 5 громад області − Краснопільської,

Новослобідської, Зноб-Новгородської, Есманської та Кириківської. Зафіксовано понад 100 прильотів. Били зі ствольної артилерії, мінометів та РСЗВ.

На щастя, без жертв. Але є руйнування.

Внаслідок обстрілу Краснопільської громади о 17.20 пошкоджено два автомобілі, гараж та житловий будинок у селі Майське».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9109-burynsku-terytorialnu-hromadu-rosiiany-obstrliuiut-z-artylerii

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.