МИКОЛА ГОЛУБЧЕНКО, молодший сержант, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Про це повідомила ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА:

«24 серпня під час виконання бойового завдання на Донбасі загинув наш земляк – молодший сержант МИКОЛА ГОЛУБЧЕНКО.

Чоловіку було 47 років.

Охтирська міська рада, її виконавчий комітет і міський голова висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям воїна, який віддав своє життя за Україну.

Світла, незгасна пам'ять, низькій уклін і вічна Слава Герою!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9115-vitaliy-stryukov-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.