АНДРІЙ СТАВНИЧИЙ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Про втрату Героя повідомив голова міста Оомни ОЛЕГ СТОГНІЙ:

«Пекучий біль для рідних. Гірка втрата для всієї України. Громада знову у скорботі…

25 серпня 2022 року під час захисту Батьківщини загинув український військовослужбовець, механік-водій танкового батальйону, наш земляк Андрій СТАВНИЧИЙ.

З честю виконуючи святий обов'язок, захищаючи землю своїх батьків і дітей, старший солдат Збройних Сил України проявив мужність, відвагу та віддав своє життя за Україну.

2 вересня 2022 року Роменська громада проведе в останню путь Героя України Андрія СТАВНИЧОГО.

Церемонія прощання відбудеться о 12.00 год. на Алеї Слави.

Щирі співчуття родині та близьким.

Низький уклін українському захиснику! Царство небесне Герою!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9115-vitaliy-stryukov-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.