Погода на СУМЩИНІ з 1 по 3 вересня 2022 року: мінлива хмарність, без істотних опадів…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9092-27-28-2022

Осінь приходить на СУМЩИНУ відповідно до календарного плану. Найближчими днями очікується переважно суха погода, відбудеться суттєве зниження температури повітря.

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», 1 вересня 2022 року буде мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура по області вночі +7..+12°, вдень +16..+21°.

2 - 3 вересня 2022 року очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-західний сягатиме , 5-10 м/с. Температура по області вночі +4..+9°, вдень +15..+20°.

Зауважимо, що 1 - 3 вересня 2022 року на території Сумської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека, (5 клас).

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.