ВІТАЛІЙ СТРЮКОВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Охтирська міська рада повідомляє:

«Трагічна звістка надійшла в Охтирську громаду: стало відомо про загибель воїна, охтирчанина ВІТАЛІЯ СТРЮКОВА, 1971 року народження.

Командир бойової машини – командир відділення механізованого відділення механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону в/ч А0409 Віталій Стрюков загинув 18 серпня під час штурмових дій бронетехніки та піхоти збройних сил російської федерації поблизу н.п. Курульки Ізюмського району Харківської області.

Охтирська міська рада, її виконавчий комітет і міський голова висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя – Віталія Стрюкова.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9114-andriy-petrov-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.