АНДРІЙ ПЕТРОВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

ПЕТРОВ Андрій Валерійович, 03.04.1975 року народження, старший стрілець відділення, загинув в шпиталі від поранень, отриманих під час артилерійського обстрілу в Донецькій області 22 серпня 2022 року.

Сьогодні, 31 серпня 2022 року, о 14 годині відбудеться відспівування у Воскресенському храмі. О 15 годині ми назавжди попрощаємось з нашим Героєм і захисником, на Алеї Слави Баранівського кладовища, м. Суми.

Начальник та колектив Сумського ОТЦК та СП висловлює свої співчуття рідним, близьким, побратимам та посестрам Андрія, у зв’язку з цією болючою втратою.

Вічна пам'ять та слава Герою!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9095-mykola-boboryev-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.