БУРИНСЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ росіяни обстрілюють з артилерії…

Як повідомила Державна прикордонна служба України, під ворожим вогнем опинилися Краснопільська, Есманьська, Шалигінська, Буринська, Зноб-Новгородська громади Сумщини та Семенівська громада на Чернігівщині...

На території Есманьської громади розірвалося 3 снаряди 120 мм калібру, вогонь росіяни вели з боку села троєбортне.

По Шалигінській громаді ворог гатив із самохідної артилерійської установки – 14 вибухів.

Двічі за добу рашисти вдарили зі ствольної артилерії по території Краснопільської громади, пролунало майже два з половиною десятка вибухів. Вогонь вівся з боку російських населених пунктів графовка та колотилівка.

Зноб-Новгородська громада зазнала обстрілу з 120 мм мінометів – понад 25 вибухів.

Буринську громаду росіяни обстріляли із ствольної артилерії – 5 вибухів.

Семенівську громаду з напрямку російського села ломаківка ворог обстріляв мінометами – 8 вибухів.

За результатами обстрілів на щастя обійшлося без людських жертв.

Як повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА, сьогодні, 30 серпня 2022 року, близько першої години ночі по території Краснопільської громади було 6 прильотів із САУ. Без жертв та руйнувань.

З восьмої ранку було 14 прильотів з артилерії по Великописарівській громаді.

Також сьогодні, 30 серпня 2022 року, зранку з боку населеного пункту случевськ росіяни випустили 4 артилерійські снаряди по території Новгород-Сіверської громади Чернігівщини.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9108-rosiiany-hatydy-po-burynskiy-terytorialniy-hromadi

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.