Після масованих обстрілів росіянами – СУМЩИНА нині у вогні: є поранені жителі і тварини…

З 10 ранку до 10 вечора, зі сторони РФ прилетіло понад 220 снарядів та мін…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація станом на 22:00 27 серпня 2022

З 10 ранку до 10 вечора по прикордонню області, зі сторони РФ прилетіло понад 220 снарядів та мін.

Під обстрілом були території: Хотінської, Миропільської, Білопільської, Краснопільської громад Сумського району; Зноб-Новгородської громади Шосткинського району; Новослобідської громади Конотопського району.

У результаті обстрілу Новослобідської громади поранено двох людей - це члени однієї родини, міна прилетіла прямо в їх будинок. Пошкоджені в селі також приватні будинки та господарчі споруди. Поранено худобу.

Унаслідок обстрілу одного із сел Білопільської громади пошкоджена повністю уся інфраструктура села. Сюди прилетіло близько півсотні мін, сталися пожежі у будівлях училища, школи, дитячого садка, пошти. Пошкоджені приватні будинки.

Деталі уточнюється.

Постраждалих, попередньо, немає.

Віримо у наших захисників та захисниць!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9094-rosiiany-prodovzhuiut-obstrilamy-teryrozuvaty-hromady-sumshchyny-ie-poraneni-zhyteli

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.