МИКОЛА БОБОРЄВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Ворожбянська міська рада повідомила:

«Знову страшна звістка обпікає болем наші серця. Ми втратили ще одного Героя-захисника. З глибоким жалем повідомляємо, що в жорстоких боях за незалежність та територіальну цілісність України загинув наш земляк МИКОЛА БОБОРЄВ.

Жодними словами не вгамувати пекучий біль втрати та не загоїти рани в душі. Світлий спомин про мужнього захисника залишиться в наших серцях. Розділяємо всім серцем біль непоправної втрати та підтримуємо у годину скорботи рідних та близьких!

Справжній Герой, який віддав життя за Україну!

Вдячну пам’ять про МИКОЛУ БОБОРЄВА зберігатимуть усі, хто його знав, працював поруч із ним, товаришував та мріяв про щасливе майбутнє у вільній країні.

Світла та вічна пам’ять тобі, наш Герою!

Дякуємо за Україну!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9088-volodymyra-luhovoho-heroia-serzhanta-zakhysnyka-ridnoi-ukrayiny-pokhovaiut-26-serpnia-2022-roku-v-misti-konotop

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.