Росіяни продовжують обстрілами тероризувати громади СУМЩИНИ: є поранені жителі…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація станом на 10 ранку 27 серпня 2022

О пів на третю ночі 20 пострілів з кулемету по територіях Шалигинської громади.

А о 07.40 почався мінометний обстріл, 18 приходів по околицях Атинського, Білопільської громади.

Уточнення щодо наслідків ранкових обстрілів: вкотре від російського вогню постраждала територія Атинського психоневрологічного інтернату. Пошкоджена будівля медичного пункту, столової та основного корпусу. Постраждалих, на щастя, немає.

Сумщина. Ситуація станом на 22:00 26 серпня 2022

За день сьогодні росіяни випустили по нашій землі близько 140 мін та снарядів.

Під ворожим вогнем опинилися території Есманської та Шалигинської громад Шосткинського району; Хотінської, Миропільської, Білопільської громад Сумського району.

На жаль, четверо людей у Білопільській громаді отримали травми, наразі знаходяться під наглядом лікарів».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9091-rosiiany-z-terytorii-rf-z-hradiv-hranatometiv-minometiv-hatiat-po-hromadakh-sumshchyny-vykorystovuiut-zapaliuvalni-boieprypasy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.