Над СУМЩИНОЮ і ЧЕРНІГІВЩИНОЮ були збиті ворожі безпілотники...

Три ворожі безпілотники і вісім обстрілів: так минув День Незалежності України в ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ та на півночі СУМЩИНИ.

Станом на 21.00 годину в Чернігівській області сім разів (!) звучала сирена про повітряну/ракетну небезпеку. У цей період активно працювали сили та засоби протиповітряної оборони, через що мешканці могли чути вибухи. У результаті роботи ППО близько 15.30 було збито ворожий безпілотний літальний апарат. Приблизно о 17.00 був збитий ще один БПЛА. Обидві «пташки» (ймовірно, що це російські «Орлани») українські військові приземлили у Чернігівському районі за кількадесят кілометрів від обласного центру. Ще один такий же безпілотник був збитий у Шосткинському районі Сумської області.

Прикордоння Чернігівської та Сумської областей у межах району відповідальності російські війська обстрілювали вісім разів.

Близько 9.00 години повідомлено про чотири вибухи у Новгород-Сіверському районі. Вогонь вівся з самохідних артилерійських установок із російського населеного пункту случевськ.

З 10.15 зафіксовано ще сім вибухів з міномету 120 мм у районі Семенівської територіальної громади. Стріляли з російської ломаковки.

Об 11.40 повідомлено про вісім приходів з міномету 120 мм у районі населеного пункту Гірськ Корюківського району.

О 16.00 повідомлено про 12 вибухів в район населеного пункту Кам’янська Слобода Новгород-Сіверського району, ймовірно зі ствольної артилерії. У результаті обстрілу сталася пожежа лісового масиву.

Північ Сумської області ворожі війська почали обстрілювати також із 09.00 години. Спершу три прильоти з міномету зафіксовано по території Зноб-Новгородської громади.

Близько 10.00 год. сім вибухів з російської некислиці зафіксовано у районі Бачівська Шосткинського району. Вогонь вели зі ствольної артилерії.

О 12 годині п’ять вибухів зафіксовано знову у Зноб-Новгородській територіальній громаді, ймовірно з міномету 82 мм.

Близько 15.00 розпочався обстріл Есманської територіальної громади: три прильоти зі ствольної артилерії та один снаряд, який ймовірно не здетонував. Обстріл вівся зі сторони російського троєбортного.

Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила, повідомило Оперативне командування «Північ» / Operational Command «North».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9085-rosiiany-hatiat-po-terytorii-sumshchyny-z-minometiv-ta-artylerii

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.