У небі над СУМЩИНОЮ засоби ПВО збили ворожий безпілотник…

Заувжимо, що орожий БПЛА втиг скинути вибуховий пристрій на територію Великописарівської громади….

Оперативно-тактичне угруповання «СУМИ» повідомило:

«Увага!!!

Ворожа ціль знищена!!!

Всіх мешканців Сумщини, хто бачив, як «скорка за хмарками вибухнула» і розповсюджує чутки, що то ворожі ракети нанесли удар... прохання припинити поширювати недостовірну інформацію, розповсюджувати чутки!

Сьогодні, 21 серпня о 19:40, засоби ПВО, що розташовані в смузі відповідальності ОТУ_Суми збили ворожий БПЛа.

Прохання поширити цю інформацію, щоб спростувати чутки, а свідків події просимо поділитись в коментарях враженнями про те, як саме виглядав результат ефективної роботи ЗС України.

Слава Україні!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9068-rosiiany-vse-chastishe-atakuiut-burynsku-terytorialnu-hromadu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.