Погода на СУМЩИНІ з 22 по 24 серпня 2022 року: спека настає…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9063-pohoda-na-sumshchyni-20-ta-21-serpnia-2022-roku-litnie-teplo

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на початку тижня на Сумщині очікується суха , спекотна погода.

22 серпня 2022 року буде мінлива хмарність, без опадів. Вітер південно-східний сягатиме 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі складатиме +14..+19°, вдень +25..+30°.

23 - 24 серпня 2022 року очікується інлива хмарність, без опадів . Вітер південно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура вночі складатиме +16..+21°, вдень +27..+32°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.