Росіяни все частіше атакують БУРИНСЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ…

Буринська громада: майже о 15 з території рф здійснено обстріл, ймовірно зі ствольної артилерії − 4 прильоти. Артобстріл продовжився о 17.25 − іще 4 прильоти.

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ніч на 21 серпня була тихою.

Дякую нашим захисникам та захисницям

Сумщина. Ситуація станом на 21:30 20 серпня 2022

Буринська громада: майже о 15 з території рф здійснено обстріл, ймовірно зі ствольної артилерії − 4 прильоти. Артобстріл продовжився о 17.25 − іще 4 прильоти.

Білопільська громада: після 16 години ворог вдарив з мінометів − 4 прильоти. З 16.40 було випущено ще 12 мін.

Хотінська громада: після 16:30 зафіксовано 10 пострілів (попередньо з КПВТ) по території громади.

Зноб-Новгородська громада: о 18.15 росіяни били ймовірно з САУ − 8 прильотів.

Попередньо − без жертв та руйнувань».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9058-rosiyani-znishchuyut-tsivilnu-infrastukturu-v-naselenikh-punktakh-sumshchini

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.