Із РОМАНОМ БОРОДІНИМ, Героєм-воїном, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, попрощаються 21 серпня 2022 року…

У неділю, 21 серпня 2022 року, у Сумах проведуть в останню путь мужнього воїна РОМАНА БОРОДІНА.

Він загинув 6 серпня 2022 року в Донецькій області.

Прощання з 51-річним воїном РОМАНОМ БОРОДІНИМ відбудеться в неділю, 21 серпня 2022 року, о 14 годині у Свято-Миколаївському храмі (вул. І. Кавалерідзе, 70/1).

Поховають його орієнтовно о 15 годині на Алеї Слави Баранівського кладовища.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9065-21-serpnia-2022-roku-shostkynshchyna-proshchatymetsia-z-zakhysnykamy-ridnoi-ukrayiny-vyacheslavom-martynovym-i-olehom-shytovym

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.