Погода на СУМЩИНІ 20 та 21 серпня 2022 року: літнє тепло…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9055-pohoda-na-sumshchyni-18-ta-19-serpnia-2022-roku-minlyva-khmarnist-bez-istotnykh-opadiv

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», вихідними днями на Сумщині очікується нестійка, тепла погода.

У суботу, 20 серпня 2022 року, буде мінлива хмарність, вночі короткочасний дощ, гроза, вдень невеликий дощ, місцями гроза. Вітер східний сягатиме 9-14 м/с. Температура по області вночі +15..+20°, вдень +21..+26°.

У неділю, 21 серпня 2022 року, очікується мінлива хмарність, вночі невеликий короткочасний дощ, місцями гроза, вдень без істотних опадів.. Вітер північно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура по області вночі +14..+19°, вдень +23..+28°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.