Погода на СУМЩИНІ 18 та 19 серпня 2022 року: мінлива хмарність, без істотних опадів...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9037-pohoda-na-sumshchyni-z-15-po-17-serpnia-2022-roku-speka-povertaietsia

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології» 18 серпня 2022 року буде мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер північно-східний сягатиме 5-10 м/с. Температура по області вночі +14..+19°, вдень +25..+30°.

19 серпня 2022 року очікується мінлива хмарність, вночі без істотних опадів, вдень місцями: короткочасний дощ, гроза.. Вітер північно-східний сягатиме 5-10 м/с. Температура по області вночі +13..+18°, вдень +23..+28°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.