ОЛЕГ МУСІЯКО, Герой стрілець-снайпер із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

КРОЛЕВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА повідомила: сумна звістка, знову втрата… Вірний військовій присязі, у бою за Україну виявивши мужність і стійкість 12 серпня 2022 року героїчно загинув кролевчанин ОЛЕГ МУСІЯКО.

МУСІЯКО ОЛЕГ ВІТАЛІЙОВИЧ, 1986 року народження, житель м. Кролевець, працював на Кролевецькому КХП, солдат, стрілець-снайпер 3 десантно-штурмового взводу 4 десантно-штурмової роти 2 десантно-штурмового батальйону військової частини А0281.

Війна забирає найкращих, найвідданіших, тих, у кого ще мало бути ціле життя попереду. У Олега залишились дружина і діти.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким, разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі за нашим Героєм.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9046-yuriy-menyaylo-heroi-strilets-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrakhnu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.