ЮРІЙ МЕНЯЙЛО, Герой стрілець із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Як повідомила КРОЛЕВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА, Герой МЕНЯЙЛО ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, 27.11.1980 року народження, у 1995 році закінчив Буйвалівську восьмирічну школу.

Призваний на військову службу за мобілізацією. Стрілець 1 відділення 3 стрілецького взводу зведеної стрілецької роти при Сумському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

Загинув 13.08.2022, захищаючи рідну Україну.

Одружений, має доньку і сина.

Церемонія поховання ЮРІЯ МЕНЯЙЛА відбудеться в середу, 17 серпня 2022 року, о 12 годині в селі Буйвалове.

Вічна пам'ять та Слава Герою!

Співчуття рідним та близьким.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9042-viktor-pysanyy-heroi-molodshyi-serzhant-z-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.