Росіяни атакують населені пункти СУМЩИНИ…

Росіяни здійснили 4 обстрілів прикордонних громад області − Шалигинської, Хотінської, Зноб-Новгородської.

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ніч була тихою. Дякую нашим захисникам та захисницям) 09:01 16.08.2022

Сумщина. Ситуація станом на 21:30 15 серпня 2022

Сьогодні за день росіяни здійснили 4 обстрілів прикордонних громад області − Шалигинської, Хотінської, Зноб-Новгородської. Зафіксовано 50 прильотів. На щастя, без жертв і руйнувань.

Шалигинська громада: з 10:47 до 11:46 ворог обстрілював громаду з із мінометів та ствольної артилерії − 25 прильотів. Продовжились обстріли після 14.00 − 15 прильотів із реактивних систем залпового вогню.

Хотінська громада: було 2 прильоти з міномету.

Зноб-Новгородська громада: з 13:00 здійснено 8 прильотів зі станкового автоматичного гранатомету.

Сьогодні вдень, неподалік с. Грабовське Краснопільської громади на міні підірвався комбайн, що належить місцевому фермеру. Комбайнера у важкому стані госпіталізовано до лікарні».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9039-rosiiany-zdiisniuiut-masovi-obstrily-hromad-sumshchyny-z-riznykh-vydiv-zbroi

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.