Росіяни здійснюють масовані обстріли громад СУМЩИНИ з різних видів зброї…

Ранок сьогодні, 15 серпня 2022 року, у двох громадах Шосткинського району почався ворожим вогнем з різних видів зброї…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОДА:

«Сумщина. Ситуація станом на 10 ранку 15 серпня 2022

Ніч минула тихо, ранок у двох громадах Шосткинського району почався ворожим вогнем з різних видів зброї.

З 6:30 було 12 пострілів із міномету і станкового автоматичного гранатомету та 10 пострілів зі стрілецької зброї по околиці м. Середина-Буда.

А в період часу з 07:10 до 07:15 – 10 пострілів зі стрілецької зброї в напрямку одного із сел Шалигинської громади.

Інформація про втрати і руйнування не надходила.

Сумщина. Ситуація станом на 22:00 14 серпня 2022

Сьогодні за день росіяни здійснили 11 обстрілів 4 прикордонних громад області − Білопольської, Есманської, Юнаківської, Хотіньської. Зафіксовано понад 110 прильотів.

Юнаківська громада: з 12.30 росіяни гатили з мінометів по території громади − 7 прильотів. Пошкоджено приватну господарчу споруду, вікна приватного будинку та дах зерносховища ПРАТ «Іскра». Також був артобстріл з САУ − 10 прильотів. Обстріли громади подовжилися з 13 години - 15 прильотів з артилерії та 5 − з мінометів. Також із самого ранку росіяни гатили по території громади, за добу близько 50 прильотів.

Хотінська громада: о 12.43 ворог стріляв зі ствольної артилерії − 12 прильотів.

Білопільська громада: з 13.25 були черги з АК, ПК та вибухи гранат біля державного кордону. А з 17.50 був артобстріл території громади − 16 прильотів. Крім того, з 18.25 відбувся мінометний обстріл по території громади − всього 24 прильоти з мінометів у різних населених пунктах.

Есманська громада: з 18.20 тривав мінометний обстріл − 31 прильот».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9035-rosiiany-sohodni-14-serpnia-2022-roku-vzhe-zranku-pochaly-obstriliuvaty-sumshchynu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.