Росіяни з артилерії обстріляли БУРИНСЬКУ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ − 15 прильотів…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що вороги вже майже регулярно стали гатити по території БУРИНСЬКОЇ ТГ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8997-u-burynskiy-terytorialniy-hromadi-zafiksovano-13-prylotiv-vid-rosiian

Росіяни здійснили 15 обстрілів 8 прикордонних громад області − Шалигинської, Хотінської, Білопольської, Зноб-Новгородської, Есманської, Новослобідської, Буринської та Великописарівської. Зафіксовано 223 прильоти.

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація станом на 21:30 13 серпня 2022

Сьогодні за день росіяни здійснили 15 обстрілів 8 прикордонних громад області − Шалигинської, Хотінської, Білопольської, Зноб-Новгородської, Есманської, Новослобідської, Буринської та Великописарівської. Зафіксовано 223 прильоти.

На щастя, втрат серед людей немає. Але знову є руйнування та поранена худоба.

Шалигинська громада: ранковий обстріл, про який вже писали розпочався о 08:30 − 12 прильотів із ствольної артилерії.

Хотінська громада: о 08.10 ворог бив з мінометів (8 прильотів) та кулеметів. Після 9.00 було 6 прильотів з мінометів, потім ще 2, а також кулеметні черги, а о 9.50 − ще 20 мінометних прильотів. Продовжився обстріл громади близько 11.00: 4 прильоти. У другій половині дня, мінометний обстріл (17 прильотів) був уже з наслідками: після 14.00 внаслідок обстрілу зазнало часткових пошкоджень домогосподарство: побиті дах, пластикові вікна, двері будинку та ворота; в селі розірваний водогін, порвані електромережі.

Наслідки будуть усунені якнайшвидше.

Зноб-Новгородська громада: з 09.30 відбувався обстріл зі ствольної артилерії − 48 прильотів.

Білопільська громада: з 10.30 росіяни обстрілювали з мінометів територію громади: 10 прильотів, а близько 11.00 − був обстріл із САУ − 9 прильотів.

Новослобідська громада: з 10:13 відбувався артобстріл громади: 24 прильоти. А з 18.43 в результаті обстрілу зі ствольної артилерії (21 прильот) по околицях с. Манухівка пошкоджено лінію електропередач, частина села без електропостачання.

В результаті обстрілу також поранено теля, яке паслось на полі.

Есманська громада: з 15:28 зафіксовано ракетний обстріл з РСЗВ «Град» − 15 прильотів.

Великописарівська громада: з 16.35 відбувався мінометний обстріл (12 прильотів).

Буринська громада: з 18.40 з території рф здійснено артилерійський обстріл − 15 прильотів.

Фото: с Біловоди, Хотінська громада».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9030-rosiiany-sohodni-zranku-13-serpnia-2022-roku-pochaly-hatyty-z-artylerii-ta-minometiv-po-terytorii-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.