Росіяни щодобово обстрілювали і обстрілюють населені пункти СУМЩИНИ…

Ніч на Сумщині була тихою, але ранок розпочався знов не з кави.

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова ОВА.

«Сумщина. Ситуація станом на 10:00 12 серпня 2022

Ніч на Сумщині була тихою, але ранок розпочався знов не з кави.

О сьомій ранку росіяни відкрили вогонь по Есманьській громаді. 11 приходів з міномету.

Майже о восьмій ранку, розпочалися обстріли Юнаківської громади. За різними напрямками велися обстріли з мінометів та ствольної артилерії, 7 та 10 приходів, відповідно.

А Хотінську громаду обстріляли з великокаліберного кулемету, у кілька черг. Це теж було о восьмій ранку.

Попередньо – постраждалих немає.

Тихого дня нам, Сумщина!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9025-u-naselenykh-punktakh-sumshchyny-sohodni-11-serpnia-2022-roku-zafiksovano-137-prylotiv-vid-rosiian-hatyly-z-minometiv-ta-artylerii

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.