Росіяни нині постійно обстрілюють населені пункти СУМЩИНИ

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація станом на 10:30 11 серпня 2022

Минула ніч і нинішній ранок на Сумщині були неспокійними. Росіяни обстрілювали прикордонні громади Сумської області: Середино-Будську, Краснопільську, Миколаївську.

Вчора о 22.15 був артобстріл С-Будської громади: 7 прильотів.

З 22.20 до 23.00 по території Краснопільської громади ворог здійснив мінометний обстріл − 11 прильотів.

Зранку, з пів на шосту, росіяни обстрілювали з мінометів Миколаївську громаду.

На щастя, без жертв та руйнувань.

Нині в області теж гучно. Деталі − згодом».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9018-rosiiany-za-den-hepnuly-po-hromadakh-sumshchyny-maizhe-200-minamy-ta-snariadamy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.