Росіяни за день гепнули по громадах СУМЩИНИ майже 200 мінами та снарядами…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОДА:

«Сумщина. Ситуація станом на 22:00 10.08.2022

За день росіяни випустили близько 200 мін та снарядів по територіям наших громад: Білопільська, Краснопільська, Новослобідська, Сумська, Хотінська.

Використовували також стрілецьку зброю.

Внаслідок обстрілів тимчасово без газу лишалися люди у Сумській, Краснопільській та Хотінській громадах.

Наразі більшість проблем усунута.

У селі Радьківка Сумської громади, пошкоджені приватні будинки мирних мешканців.

У Славгороді, що на Краснопільщині, теж пошкоджені оселі цивільних людей, уточнюється інформація щодо збитків фермерських господарств.

Постраждалих, на щастя, немає.

Віримо у наших захисників!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9017-rosiiany-ne-prypyniaiut-obstrily-naselenykh-punktiv-sumshchyny-raniat-myrntkh-zhyteliv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.