21-річний ОЛЕКСАНДР ЖУЛЬ, Герой із СУМЩИНИ, загинув під БАХМУТОМ, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

На Донеччині загинув Герой-боєць із Глухівщини ОЛЕКСАНДР ЖУЛЬ…

21-річний ОЛЕКСАНДР ЖУЛЬ народився і виріс у с.Чернево, закінчив 9 класів у місцевій школі, 10-11 класи навчався у Сварково. Після – здобував освіту у Глухівському агротехнічному коледжі СНАУ за спеціальністю “Будівництво та цивільна інженерія”.

Отримавши диплом, працював на СТО, а згодом залишив Глухів і вирушив до столиці шукати кращої долі. Війна застала молодого та відважного хлопця у Києві. Як розповідає двоюрідна сестра воїна Юлія, він не зміг спокійно спостерігати за тим, як ворожі сили рвуть на частини рідну Батьківщину. Тому без вагань повернувся до міста, яке за час навчання та роботи стало рідним, та вступив до лав тероборони.

Незабаром Олександр підписав контракт на службу в Збройних силах України, в 58-й окремій мотопіхотній бригаді ім. гетьмана Івана Виговського. Після навчання разом із товаришами його направили на схід. Увесь час, наскільки дозволяли обставини, боєць телефонував рідним та дружині.

Позавчора між ним та дружиною відбулася розмова, як виявилося – остання. Наразі Світлана носить під серцем їхнього первістка.

Учора вранці Юлії повідомили, що Сашка більше не має, він героїчно загинув, даючи відсіч ворогові під Бахмутом.

Страшне горе вразило матір, старшого брата, двоюрідну сестру Юлю, з якою були як рідні, і вагітну дружину Світлану.

Поховають полеглого воїна у рідному селі. Про час прибуття кортежу з тілом загиблого, а також церемонію прощання, повідомлять додатково.

Для тих, хто бажає допомогти сім’ї матеріально, – реквізити карти сестри Олександра: Приватбанк 5168 7554 6643 9995 (Веліжаніна Юлія).

https://hlukhiv.info/

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.