Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 5085

Deprecated: The behavior of unparenthesized expressions containing both '.' and '+'/'-' will change in PHP 8: '+'/'-' will take a higher precedence in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/plugins/system/t3/includes/lessphp/less/less.php on line 7787

ЮРІЙ АВРАМЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНИ…

Як повідомила ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА, знову сумна звістка із Донеччини сколихнула нашу громаду: стримуючи рашистів, загинув мешканець села Білокопитове – Юрій Олександрович АВРАМЕНКО (23.01.1993 – 7.08.2022), житель села Білокопитове Глухівської громади.

У вічність відійшов ще один мужній та відважний воїн, великий патріот України, який пішов добровільно воювати за мир на рідній незалежній землі.

29-річний старший солдат Юрій Авраменко прибув у бойову частину у травні 2022 року, підписавши контракт із ЗСУ. До цього з першого дня повномасштабного вторгнення прийшов у місцеву тероборону.

7 серпня 2022 року він загинув від поранення внаслідок ворожого обстрілу міста Бахмут.

Як передати словами той пекучий біль і нестерпний смуток, який чорним туманом огорнув маму, сестру, бабусю, усіх рідних, друзів? Глухівська міська рада й уся громада висловлює щирі співчуття родині, близьким та побратимам загиблого Героя. Поділяємо ваше горе, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Про Юрія Авраменка всі говорять як про надзвичайно вихованого, скромного і доброго хлопця. Але у душі цього молодого чоловіка палав вогонь такої любові до рідного краю і справедливості, що він став на шлях воїна.

Закінчивши свого часу Будівельнівський НВК і ГАТІ СНАУ, відслуживши строкову службу, він повернувся в село і працював електриком на Заруцькому вапняному заводі. Він не планував пов’язувати долю із армією, але коли росія у 2014 окупувала Крим і пів Донбасу, не зміг сидіти вдома. У 2016-2020 роках Юрій служив за контрактом, набувши бойового досвіду. Взяв міцно у руки зброю і зараз.

Світла пам’ять про чудову людину, справжнього патріота назавжди залишиться у наших серцях.

Про дату поховальної церемонії буде повідомлено пізніше.

Нема пробачення кровожерливій росії!

Після кожної втрати нашого світлого воїна-захисника тільки лють охоплює серця!

Україна переможе, бо ми на своїй землі.

Смерть російським окупантам!

Низький уклін кожному захиснику.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8999-oleksandr-babanskyy-ta-viktor-dzyuba-heroi-iz-sumshchyny-zahynuly-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.