У БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ зафіксовано 13 прильотів від росіян…

Про обстріли ворогом громад СУМЩИНИ розповів ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. 09:00, 08.08.2022 Ніч на 8 серпня була тихою.

Щодо вечірнього обстрілу:

Середино-Будської громади: обійшлося без жертв, пожежу приборкали - було загоряння сухої рослинності біля очисних споруд.

Ранок цього дня, майже о 9 годині, почався гучно у Миропільській громаді. Подробиці згодом.

Дякую нашим захисникам.

Сумщина. Ситуація станом на 22:00 7 серпня 2022

Після 13 години почалися обстріли околиць села Павлівка, Білопільської громади. Мінометний вогонь, 10 прильотів. Пошкоджено шість житлових домогосподарств, водонапірну башту, електротрансформатор та лінію електропередач. На двох вулицях відсутнє електропостачання, ведуться роботи з його відновлення.

Після 17 години був артобстріл околиць села Піски, Буринської громади, 13 прильотів.

З 18 години було 16 прильотів із артилерії, усі - по околиці Уланово, Есманьської громади.

По околиці села Манухівка Новослобідської громади росіяни відкрили артилерійський вогонь 13 прильотів. Постраждало фермерське господарство, ангар із сільськогосподарською технікою. Також є пошкодження електромереж.

Після 20 години почався обстріл із різних видів зброї Середино-Будської громади. Вирує пожежа, обстріл продовжується».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8992-rosiiany-vcherhove-obstrilialy-terytoriiu-burynskoyi-terytoroialnoyi-hromady-ta-inshykh-hromad-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.