Погода на СУМЩИНІ з 8 по 10 серпня 2022 року: мінлива хмарність, місцями невеликий короткочасний дощ, гроза…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8990-pohoda-na-sumshchyni-7-serpnia-2022-roku-minlyva-khmarnist-vnochi-bez-istotnykh-opadiv-vden-mistsiamy-nevelykyi-korotkochasnyi-doshch-hroza

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», погоду в понеділок, 8 серпня 2022 року, визначатиме малоградієнтне поле підвищеного тиску та атмосферний фронт.

Буде мінлива хмарність, місцями невеликий короткочасний дощ, гроза.

Вітер північно-східний сягатиме 5-10 м/с. Температура по області вночі +14..+19°, вдень +26..+31°, по м.Суми вночі +16..+18°, вдень +28..+30°.

9 серпня 2022 року очікується мінлива хмарність, місцями: невеликий дощ, гроза. Вітер північний сягатиме , 5-10 м/с. Температура по області вночі +14..+19°, вдень +26..+31°.

10 серпня 2022 року буде мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура по області вночі +14..+19°, вдень +23..+28°.

Світлина ЮРІЯ СЕРЕДИ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.