СЕРГІЙ ГАВРИЛЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ…

Як повідомила КРОЛЕВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА, нині КРОЛЕВЕЧЧИНА втратила захисника України – ГАВРИЛЕНКА СЕРГІЯ МИКОЛАЙОВИЧА, 08.06.1972 року народження.

Герой народився та виріс у селі Реутинці Кролевецького району.

Закінчив Реутинську середню школу.

Учасник АТО.

Призваний на військову службу за мобілізацією.

Молодший сержант.

Служив у першому стрілецькому батальйоні 58 ОМПБр.

Одружений, має доньку, працював охоронцем у Кролевецькому комбінаті хлібопродуктів.

Вічна пам'ять та Слава Герою!

Співчуття рідним та близьким.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/8989-na-sumshchyni-poproshchalysia-z-heroiem-oleksandrom-kulakom-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.